Skip to main content

Elektrické vyvíjače pary

Comel Srl

TYP FB/F 7 - FB/F 25

Krajina pôvodu EU - Taliansko

Firma COMEL Srl má dlhoročné skúsenosti s výrobou jednoduchých elektrických vyvíjačov pary. Naša spoločnosť kvalitou poskytovaných služieb pred  predajom, pri dodaní, ako aj starostlivosťou o zákazníka po dodávke sme  presvedčili zahraničných obchodných partnerov o kvalite poskytovaných služieb,  ktorí s nami veľmi radi nadväzujú dlhodobé korektné obchodné vzťahy.

Nízke investičné náklady, nízke prevádzkové náklady, jednoduchá obslahu aj údržba TO sú hlavné vlastnosti elektrických vyvíjačov pary výrobcu z Talianska COMEL Srl. Do portfólia elektrických vyvíjačov pary patria FB/F 7 (7 litrový kotlík) a FB/F25 (25litrový kotlík). Samozrejmosťou je kompaktné  prevedenie vyvíjačov pary, ktoré môžu byť  na ráme so samostatnými pojazdovými kolieskami alebo len na samostanom podstavci. Štandardne dodávané v bielom prevedení práškou farbou alebo na vyžiadanie aj INOX prevedení krytov.

Možnosť dodať aj vybavenie vyvíjača pary samonostnú zásobníkovú nádržou na vodu a zber kondenzátu, automatický odkal. Možnosť spájať vyvíjače do kaskád, čím môžeme dosiahnúť požadovaný výkon pary v zmysle požiadaviek zákazníka.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Elektrický príkon od 4 kW až do 20 kW.
Tlak pary od 0,5 bar až do 4,5 bar.

COMEL FB/F 4kW 3 bar

COMEL FB/F 6kW 3 bar

COMEL FB/F 20kW 4,5 bar

Technické informácie k elektrickým vyvíjačom pary COMEL a CENY na vyžiadanie.

Samozrejmosťou sú aj dodávky náhradných dielcov, či už na súčasné modely alebo aj staršie verzie elektrických vyvíjačov pary COMEL.

Model COMEL FB/F 7 litrový veľmi obľúbený pre rôzne oblasti aplikácie